Banesa prej 68m2 ne Vushtrri perball shkolles po..

Shitet nga: Eron 20 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 dhome ndeje 1 kuzhine ndaras 1 korridor dhe nje banjo e nje shpaiz . Ka pamje nga te dyja anet.Gjendet ne katin e dyte ne hymjen e dyte ne rrugen Gj.K.Skenderbeu tek shkolla e policise(banesat e bardha).Ka infrastrukture moderrne uje 24 ore ne dite.Ka parkun per femije ka afer spitalin shkollen dhe gjykaten e qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim