Banesa prej 68m2 ne Vushtrri perball shkolles po..

Shitet nga: Halil 01 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Vushtrri
Eshte ne rrugen Gj. K. Skenderbeu.Ka68 m2, ka 3 dhoma 1 kuzhine, korridori dhe banjoja. Gjendet ne rruge urbane , ka afer spitalin , shkollen dhe gjykaten. Ka 24 ore uje dhe me te gjitha sherbimet e tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim