Banesat ne "Ismajl Qemajli" - Blloqet A, B,C dhe D

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DIJARI SHPK 20 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."Ismajl Qemajli - Blloku A dhe B
Komuna: Vushtrri
Objektet "ISMAJL QEMAJLI" , Vushtrri ,

Rr. "Ismajl Qemajli" - te udhekryqi / rrethrrotullimi per Gojbulë

Banesat jane te kuadraturave te ndryshme,Qmimi : SIPAS MARREVESHJES

Nr.Kontaktues: 044 / 176 176,
VIBER: +377 44 / 176 176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim