Banesat

Shitet nga: Bajram Aliu 20 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 98+62
Komuna: Vushtrri
Shiten dy banesa në katin e parë dhe të dytë njena është 98m katror kurse tjetra në katin e dytë 62 m plusë mundsija e riparimit edhe katit ner kulum gjegjsisht mundesija edhe e një banese rrethë 60 m katror,banesa në katin e parë ka oborrin dhe garazhin dhe rrethojen shumë të rregulluar,banesat janë të renovume dhe të mobilume komplet,jan ndertim i vjetër,banesat gjinden në rrugen Jeton Terrstena afer stadionit të Kosoves dhe kan të gjithë infrastukturen e nevojshme rrugë,uji 24 orë sepse është rezervari automatik kur nalet uji,rrymen e ndar,kanalizimin dhe hyrjet e veqanta nga ana e dy rrugëve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim