Banese ne Vushtrri

Shitet nga: fidan Dje 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR   50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Vushtrri
Shes banesen ne qender te vushtrris perball komunes te banesat e kuqe.Banesa ka kuzhin te madhe,sallon,dhom fjetje,banjo,dy ballkona dhe shpajz.Banesa posedon edhe podrumin dhe esht me dokumenta te rregullta.Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim