Banese ne Vushtrri

Shitet nga: Blerim 02 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Vushtrri
Shiten 2 banesa ne kompleksin diari njera ne hyrjen 8 e gjatshme per banim 91.7 meter katror kati 6 kurse tjetra ne hyrjen 10 kati 5 ndertim e siper te dyjat i kan dyrte extra te porositura dhe banjot gjithashtu.presim bleres serioz cmimi i negociuar 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim