Banese perballe shkolles se policise

Shitet nga: Halil 28 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes,1dhome te ndejes,1kuzhine dhe shpajsin.Gjendet ne qender perballe shkolles se policise duke pasur afer gjykaten,spitalin dhe shkollen.Eshte ne katin e dyte dhe ka pamje nga te dy anet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim