Banese prej 108m2 ne Vushtrri gati per banim

Shitet nga: Luan Gjaka 29 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa ka sallinin me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo dhe 1 shpaiz per informata ma t hollsishme na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim