GARAZHAT DHE BANESAT NE SHITJE

Shitet nga: Shkelzen Popova 31 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa në katin e 4-të
Garazhat në shitje (parking për auto apo si depo, ndarja me mure e mundshme).
Çmimi sipas marrveshjes.

Për informata lajmërohuni në telefonin +37744196726 apo në
e-mail adresën shkelzenpopova@europe.com.

Shkelzen Popova.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim