Llustera-Ndriçime "Domi"Chandelier

Shitet nga: Ndriçimer"Domi"Chandelier Sot 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Vushtrri
Ndriçime kualitative,nga brende te njohura italiane
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë .
Na vizitoni ne Prishtinë Rr:Kodra e trimave(Magjistrale Prishtinë - Podujevë ,perball tregut te kafsheve)
Mob/Vib: +377 44 353 170
+377 44 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim