Risi Risi!! Banesa ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: urbangrup@gmail.com 05 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Vushtrri
Risi Risi!!
Banesa ne shitje
Shitet banesa ne siperfaqe prej 96m2,Banesa gjendet perballe komunes ne katin e 5-te ne Vushtrri dhe posedon:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo
-Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (ne oborrin e xhamise se madhe)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim