Risi Shitet Banesa ne Vushtrri Mrapa Komunes 74m2

Shitet nga: Banesa 01 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet
Shes
Banesen ne Vushtrri te tregu i vjeter Mrapa Komunes
Banesa eshte ne katin e 2t me kuadratur 74 m2
Banesa Posedon Sallon+Kuzhina 1 Dhom fjetje 1 Banjo 1 koridor ( L ) dhe 1 Ballkon
Banesa e ka Edhe Kuzhinen Shum te Bukur
dhe eshte e paisur me Sanitari dhe te gjitha

Per kontakt 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Gjindemi ne Vushtrri tek Auto Salloni Florenti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim