SHITET BANESA

Shitet nga: Driton 06 Krr 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Vushtrri
Banesa eshte e re dhe ende e pambanueshme nga askush, gjindet menjehere mbi Raiffeisen bank ne Vushtrri. Ballkonin e ka ne qdo ane te Baneses, Uje ka ne qdo kohe 24/7.Çmimi sipas Marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim