Shes Urgjent ne Kompleksin DIJARI Banesen

Shitet nga: Erton Beka 20 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Vushtrri
Shes ne Kompleksin DIJARI Banesen , ne Vushtrrit rreth 58.12m2.
Banesa ashte komlet e mobiluar.
Banesa gjendet ne hyrjen I, kati IV.
Ka dhomen e fjetjes ,dhomen e dites/nejes , ballkon ,ka kuzhinen per gatim dhe banjon e uje 24h ore,dhe po ashtu ka vendparkimin per veture, dhe ashensor

Qmimi shum i volitshem ,dhe me marveshtje.
Per informata me te shumeta me kontaktoni;

044330376, ose
044507011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim