Shes banesen ne qender te Vushtris perball komunes

Shitet nga: fidan 28 Qer 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Vushtrri
Shes banesen ne qender te Vushtrris perball komunes ndertim i vjeter 80m2 ,Banesa i ka Kuzhinenn ,Sallon ,dhom fjetjes, banjo,shpajz , 2ballkona dhe koridor ,po ashtu e kom edhe podrumin .Banesa gjindet ne katin e 1r ,dokumenta te rregullta menjeher behet bartja te pronari i ri .Po ashtu boj ndrrim me ndonje banes ne Prishtin ose ne Fushkosov .


per me shum Info kontakti : 044332761.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim