Shes banesen prej 120 m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Fatlum 13 Maj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Vushtrri
Shes ose nderroj banesen ne ne qender te Vushtrris perkatesisht ne objektin delfini te zariqt ka 120 m2 3 dhoma korridorin banjon 2 ballkona ne katin e 8 ashensori punon rregullisht.
Mundesi ndrrimi me banes ne Prishtine dhe Fushe Kosov ose ne vetur


Bmw passat jetta audi golf mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim