Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 06:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Vushtrri
Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri..

- Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër katror.
- Mundësitë e pagesës: Me kesh, dhe me RATA poashtu.
- Banesa të gatshme dhe në ndërtim e sipër.
Për info, kontaktoni:

045 117 118
+38345117118 Viber

(Poashtu kemi banesa edhe në Mitrovicë, Prishtinë, Fushë Kosovë)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim