Shitet Banesa ( Qmimi i volitshem)

Shitet nga: Ali 23 Gsh 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: H.Zeka-Komplexi DIARI
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Vushtrri
Shes banesen ne katin 7 me qmim te volitshem ne qender ne Vushtrri, shume e pershtatshme per banim me hapsire prej 100m katror me lift dhe uje 24 ore furnizim, banesa perfshine: 2 dhoma te fjetjes,1 sallon me kuzhine, 1 koridor, 1 shpajz,1 banjo,1 ballkon !
Perkthimi i menjehershem ...

MUND TE VIJE NE KONSIDERATE EDHE NDERRIM ME BANESE NE PRISHTINE !!!

Pres bleres serioz !!!

Qmimi eshte me marveshje ...

Mund te kontaktoni ne :
Tel: 045/ 632 646
Viber: +37745632646
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim