Shitet Banesa kati 3

Shitet nga: Bedriu 09 Tet 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 90m2, kati i 3-te ne Vushtrri. Banesa gjendet mbrapa komunes dhe posedon:
2 dhoma gjumi - kuzhin - sallon - ballkon - banjo - depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim