Shitet Banesa

Shitet nga: Ardian Rama 12 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91.57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Vushtrri
Dy dhoma gjumi
Nje sallon me kuzhin
Nje banjo
Njo tarase
Ne tarase kan qasje nje dhome gjumi dhe sallon
Çmimi me marreveshje
044/049/617222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim