Shitet banesa 64m2

Shitet nga: sabri 01 Gsh 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa ka 2 dhoma 1 kuzhin shpajz banjo dhe ballkon dhe gjindet ne rrugen Gjergj Kastrioti Skenderbeu afer shkolles se policis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim