Shitet banesa URGJENT

Shitet nga: L SH 22 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kompleksi Diari
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa ne kompleksin Diari URGJENT
Kati i VI (gjashte)
Banesa permban: Sallon, Kuzhine, Dhome gjumi, Ballkan dhe Banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim