Shitet banesa e mobiluar ne qender Vushtrri

Shitet nga: Erduan Gjigolli 19 Dhj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Vushtrri
Banese gjendet afer parkut te qytetit, posedon tri dhoma eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar, uje 24 ore. Kati i 5-te. Posedon edhe nje dhome shtese nen-cati.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim