Shitet banesa te bazenti

Shitet nga: Agjensioni Demiri 15 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: TE bazenti
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Vushtrri
Kati 7, dhe 8

salloni kuzhina, 2 dhoma gjumi,

045 117 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim