Shitet banesa

Shitet nga: Shpresa 12 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr:"Hakif Zejnullahu"
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Vushtrri
Eshte ndertim i ri, ne katin e katert, dy dhoma dhe salloni, pamja kah lindja, hapesire parkimi, ashensor, dy ballkona,interfon, dupleks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim