shiten dy banesa

Shitet nga: Aki preteni 18 Krr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Vushtrri
shiten dy banesa ne kompleksin dijari,njera eshte ne katin e pare 91.5 metra katror dhe tjetra eshte 64 metra katror ne katin e dyte te dyjat jane ndertim i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim