Shitet kioska shumë e mirë

Shitet nga: Agim 26 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Vushtrri
Sipërfaqe: 12 m2
Komuna: Vushtrri
Kioska eshte ne gjendje shume te mire ka 12 meter katror 4X3 ,ka izolim shume te mire rrymen e ka te instaluar dhe ndriqimin si brenda ashtu edhe jashte ,kulmin e ka te dyfishuar eshte e gatshme per pune ,pres bleres serioz faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim