grrila gilindera garazhda te modelve te ndyshme

Shitet nga: alban 09 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: jeton terstena
Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Vushtrri
maroj grrila me porosi te dimenzioneve te ndryshme poashtu marojm gilindera te modeleve te ndryshme si per oboor ashtu edhe per ballkon e shkall poashtu marojm edhe garazhda te madhsive te ndryshme si dhe mloja te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim