llamarine per mbulimin e garazhave

Shitet nga: Ramiz 14 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Haxhi Zeka
Komuna: Vushtrri
Shes 6 tabla te llamarines te perdorura me te cilat e kam pas te mbuluar garazhen. Jane te gjata rreth 6 metra dhe te gjera 1meter. Shpejt do ti vendosi edhe fotot. Per qmim do ju tregoj me vone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim