Restaurant

Shitet nga: Emin 16 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Vushtrri
Shes restaurant 200 meter katror lokali dhe 75 ari oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim