Shtepi ne Fshatin Grace Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 31 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 500 EUR   99 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
SHITET SHTEPIA E BANIMIT NE FSHATIN GRACE . OBJEKTI GJENDET PRANE SHKOLES FILLORE TE FSHATIT ME NJË PAMJE SHUME TE MIRE DHE ME QASJE SHUME TE PERSHTATSHME DERI NE SHTEPI. SHTEPIA KA BODRUMIN PERDHESEN DHE KATIN DHE HAPSIREN E NEKULMIT. OBJEKTI ESHTE I NDERTUAR ME MATERIJAL TE FORTE DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KRAHAS SHTEPIS KRYESORE ESHTE EDHE NJI OBJEKT PERDHESE NE GJENDJE PER SHFRYTEZIM SI DHE OBJEKTET NDIMSE DHE NJI KONTENJER TE RI.. KRAHAS SHTEPIS SE BANIMIT JANE EDHE 80 ARI TROLLE ME KULTURE: ARE E PUNUESHME, PEMISHTE DHE OBORRE Krejt kjo siperfaqe eshte komplet si tersi me oborrin e shtepise. Per shkak te urgjences se shtjes qmimi nga 99000euro ka rene ne 88000 Oferta eshte e limiruar per nji mauj deri me 15.06.2016
NSH. AKS AGENCY
Nr. tel.045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim