Dy shtepi ne nje oborr ne Vushtrri

Shitet nga: Urbangrup 25 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shiten dy shtepi ne nje oborr me siperfaqe prej 5 ari e 30m ne Vushtrri.Shtepia gjendet ne rrugen "Shemsi Ahmeti"(perballe "Alaska Market").Shtepia eshte e renovuar dhe ne kushte shume te mira te banimit.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim