Kauqa dhe regalla kauqat jan 3dhe2

Shitet nga: Serbeze 13 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Kauqu dhe regalla kauqat jan 3dhe2 jan shum te rehatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim