Ofertë e Volitshme Shtepia ne Fsh Grace Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 25 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
Shitet shtëpia në fshatin Grace. Objekti gjendet pranë shkollës fillore të fshatit me një pamje të bukur dhe me
një qasje shume të përshtatshme deri në shtëpi.

Shtepia ka: bodrumin, përdhesën, katin dhe hapësirën e nënkulmit.
Objekti është i ndërtuar me material të fortë dhe është në gjendje shumë të mirë.
Krahas shtëpisë kryesore është edhe një objekt përdhesë në gjendje për shfrytezim si dhe objektet ndihmëse.
Me shtëpinë e banimit janë edhe 80 ari truall arë e punueshme, pemishte dhe oborr.

Për shkak të urgjencës së shitjes çmimi nga 129,000 euro ka rënë në 99,500 euro.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim