Plane per shtepi nga URBAN GRUP Vushtrri

Shitet nga: Urbangrup 25 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
"Urban Grup" ju ofron plane te shtepive te ndryshme me arkitekture dhe design modern.
Ju mirepresim!
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim