SHTEPIA 3 KATESHE, 5 Ari TRUALL

Shitet nga: Mexhit 04 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Gjergj Kastrioti Skenderbeu
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia 3 kateshe me 5 ari truall, + ka shupa dhe garazha. Per me shum informacione nr. tel 044197733.
Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744197733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim