SHTEPIA DYKATESHE VUSHTRRI

Shitet nga: Urbangrup 06 Tet 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Vushtrri
SHITET SHTEPIA DYKATESHE-VUSHTRRI
Shitet shtepia dykateshe ne Vushtrri me siperfaqe prej 9-te ari.
Shtepia posedon :
-Perdhesa:(dhome gjumi,sallon &kuzhine,banjo dhe shpajz)
-Kati i I-re: (4 dhoma gjumi)
Gjithashtu shtepia ka edhe bunarin.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim