SHTEPIA DYKATESHE VUSHTRRI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 3200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
SHITET SHTEPIA DYKATESHE!
Shitet shtepia tek varrezat e qytetit me siperfaqe prej 3.2 ari.Shtepia eshte e gatshme per banim dhe posdeon:
-kater dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Dy Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim