Shepia ne Vushtrri

Shitet nga: fahreti 08 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet Shtepia ne Vushtrri përkatsisht te varrezat e qytetit Shtepia ka 3 ari.
Shtepia esht 2 katshe dhe ka keto oriendi 4 dhoma gjumi,sallon me kuzhin dhe 2 banjo,ka bunar.
Shitet me mobile 78000 € dhe pa mobile 74000 € per informata mund te kontaktoni ne ket numer 044-383-634.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim