Shes ose ndroj me bans

Shitet nga: Arben 26 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes shtepin ose ndroj me banes shtepija Kati I par osht I am meremet shum mir Nedra' Kati I dyt Jo. Ka 2.5 ari dhe ka lamlizim ujsjells rrug ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim