Shes shtepin

Shitet nga: Besim Smajli 26 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Jan 42 ari 1 shtepi 4 dhomshe dhe 1 shtepi 2 dhomshe dy bunara Qmimi me marveshje gjendemi perball kforit ne novosell maxhunit rruga per dumnic perball hymjes se dyt te kforit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim