Shitet URGJENT Shtepia me hapsir Afariste,Banim

Shitet nga: Erton 07 Krr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Objekti Gjendet ne Hyrje të Vushtrris (maxhistralja) nga Mitrovica perball Kosova Petrolit mu ne skaj të Maxhistrales.

Objekti ështe i përshtatshëm për Shum Veprimtari:

Hotel-Motel
Spital etj.

Objekti Posedon Leje Nderimin P+2, banimor-afarist dhe është rrethe 800m2

Siperfaqja e pronës është 3.31m2
Posedon 12 dhoma
Lokal me kfadratur rrethe 160m2
Bodrum me 100m2
Rezervuar per ngrohje qendrore me 5000L
Dritaret anësore nga hyrja janë te Blinduara
Materiali ndertimor është i kualitetit të larte dhe eshte Importuar nga Gjermania

Për më shumë hollësi te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit:

+386-49-674-613
+377-44-952-804
+377-44-507-011

e-mail. erton_beka@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim