Shitet shtepia 2-katëshe 150m2 afër çerdhes

Shitet nga: Edin 25 Dhj 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Zahide Jashari
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
- Kati i pare eshte i mobiluar, ka nje dhome , nje sallon , korridorin dhe banjon.
- Kati i dyte NUK eshte i mobikuar, ka nje dhome, sallon, korridor dhe ballkonin.

Nuk ka nxemje qendrore.

Pa oborr.

VIBER : +37744691254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim