Shitet shtepia ne qender te Vushtrris

Shitet nga: Naim Dje 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 880 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia ne qender te Vushtrris e cila posedon :

Podrumi 80m2 me bunar uji i pishem
Kati perdhes lokal 80m2 + 2x35m2 lokale
koridor 20m2
wc 20 m2
Kati i 1 lokal wc 2 m2 + 210 m2
Kati i 2 i ka 5 dhoma 2 kuzhina 2 banjo 2 ballkona ghithsej 210 m2
Kati 3 apo nen kulem 210 m2 egjitha hapsir te hapur dhe dy ballkona
Te gjitha lokalet te ipura me qera dy banesa jan te banuara
leje ndertimit 2003 e ndertuar ne vitin 2001
per qdo informat shtes kontakt
+37744754554 WhatsApp
+38344754554 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim