Shitet

Shitet nga: Erton 28 Jan 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Skenderbeu
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
Objekti Gjendet ne Hyrje të Vushtrris (maxhistralja) nga Mitrovica perball Kosova Petrolit mu ne skaj të Maxhistrales.

Objekti ështe i përshtatshëm për Shum Veprimtari:

Hotel-Motel
Spital etj.

Objekti Posedon Leje Nderimin P+2, banimor-afarist dhe është rrethe 800m2

Siperfaqja e pronës është 3.31m2
Posedon 12 dhoma
Lokal me kfadratur rrethe 160m2
Bodrum me 100m2
Rezervuar per ngrohje qendrore me 5000L
Dritaret anësore nga hyrja janë te Blinduara
Materiali ndertimor është i kualitetit të larte dhe eshte Importuar nga Gjermania.
Ndërtimi i Shtëpis është bëre në vitin 2001/02

Për më shumë hollësi te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit:
+377-45-400-801
+386-49-674-613


erton_beka@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim