Shtëpi të gatshme për banim

Shitet nga: Feriz Jashari 16 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shtëpia është me 9 ari truall dhe është e gatshme për banim. Shtëpia ka 2 dhoma plus salloni me kuzhine dhe një banjo. Shtëia është një katëshe. Shtëpia gjendet në fshatin Strofc në komunën e Vushtrrisë. Çmimi sipas marrëveshjes. Numri për kontakt 044 482 334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim