Shtëpia 3 katëshe

Shitet nga: Vehbi 06 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Titull: SHITET SHTËPIA 3 KATËSHE.

Përshkrim i sendit:
Përshkrim i sendit: Shitet shtëpia me 8 ari truall.3katëshe me podrum. Shtëpia ka 7 pjes,e mobiluar e gatëshme për banim! Ne katin e parë 1 Sallon me kamin``Oxhak`` i ndar nga kuzhina me derë harminikë,dhe 4.. dhoma tjera të fjetjes si dhe 1..Sallon i bukur nënë kulëm i rregulluar me dëshirë dhe i zbukuruar me dru , Shtëpia posedon 2..banjo vask ``Kad``plus tualete, Shtëpia e shtruar me dysheme nga parketi cilësor,si dhe 1..tualet mysafirësh ekstra për Sallonin nën kulëm ,ka 5 ballkona. Shtepia është e mobiluar e gatëshme për banim.. Pran Shtëpis me kopshtë përplot me fruta të mbjellur të llojeve të ndryshme, Shtëpia posedon dhe pusin.(bunarin) në kopshtë,kopshti i rrafshtë shumë ambjentues ,dhe 1..garazh e pa përfunduar mirë. Sqarim: Shesim shtëpin me arsy.PËR BLERSIN SERIOZ BËJM LËSHIME NË CMIM:. Vizita e juaj është mirëseardhurë për ata të interesuarit. Vushtrri- Rruga e Studimes 300 metra nga rruga kryesore Mitrovicë -Prishtinë,- rrugë të asfaltuar, kanalizim -ujsjellës dhe Telefon .Për informata në tel. në zvicër 0041/76.213.26.36 Ose në Kosovë 00377/ 44.286.561.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim