Shtëpia Te Kollaret ne Vushtrri me 3.5 A

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Vushtrri
Shitet shtëpia "Te Kollaret", ne Vushtrri me 3.5-Ari.Shtepia eshte e pa banueshme dhe e sapo e ndertuar.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim