Shtëpine të gatshme për banim

Shitet nga: Feriz Jashari 16 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shtëpia është e gatshme për banim së bashku me 9 ari truall dhe gjendet në fshatin Strofc në komunën e Vushtrrisë. Ka 2 dhoma dhe një sallon me kuzhinë gjithashtu posedon një banjo dhe është një katëshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim