Shtepi

Shitet nga: bujar 09 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: stanofc i ult
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
shitet shtepija 3 kat ne stanofc te ult te vushtrris shtepija esht e mobiluar dhe esht e gaqshme per banim shtepija gjendet 100 metra larg autostrades dhe ka 37 ari trull shitet shpija urgjent qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim